1989 yılında kurulan Dekart Tekstil İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. büro mefruşatı konusunda sektörde önde gelen firmalardandır. Mevcut üretim tesisimizde son teknoloji makine parkımızla büro mefruşatı konusunda tüm taleplere gerekli kalite standartlarında üretim yapılarak anında cevap verilebilmektedir.

Dekart Tekstil sektörde iki koldan hizmet vermektedir. Gelen talebe göre özel renk ve desende siparişlerin üretimi veya standart kataloğumuzdaki siparişlerin üretimi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız Avrupa normlarına uygun alev almazlık standartlarında da kumaş üretebilmektedir. Bu üretimler kısaca aşağıda belirtilmiştir:

Avrupa normlarına uygun alev almazlık standartlarında ofis mobilyası kumaşı
Avrupa normlarına uygun alev almazlık standartlarında panel ve duvar panosu kumaşı
Loyd sertifikalı, gemilerde kullanılabilir döşemelik kumaşlar
Avrupa normlarına uygun alev almazlık standartlarında, konferans salonlarında
   kullanılmak üzere özel alev almaz kumaşları da ürebilmektedir.

Üretimini yaptığımız döşemelik kumaşların bazılarının teknik bilişimleri şöyledir:

%100 yün
%30 yün %70 polyester
%40 yün %60 polyester
%40 yün %60 viskon
%100 polyester

Firmamız kaliteye verdiği önem ve yaptığı yatırımlar sonucunda Devlet Malzeme Ofisi tarafından alımı yapılan büro mefruşatı kalemindeki çoğu koltukta kullanılan yüksek standartlardaki kumaşların üretimini kulaylıkla yapabilmektedir.

Son yıllarda yurtdışı pazarlarda da büyüyerek Rusya, Azerbeycan, Türkmenistan ve Ortadoğu ülkelerine yaptığı iharacat miktarlarını arttırmıştır
 

Copyright © 2007 Dekart Tekstil İmalat San . ve Tic. Ltd Şti.